Ürün İadesi

GARANTİ

Sitemizdeki bütün ürünlerimiz üretici firmaların garantisi altındadır. 

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ MADDE 5- CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI' ya faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün kullanılmamış ve ambalajının zarar görmemiş olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI' ya teslim edilen ürünün SATICI' ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI’ YA iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli SATICI tarafından karşılanır. 

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

İade adresi: 

Debis Bilgisayar

Taşkışla Caddesi Meneke Sokak No :11 Arıköy Sites Uskumruköy Sarıyer / İSTANBUL


Genel iade şartları aşağıdaki gibidir:

- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. 

- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. 

- İade etmek istediğiniz ürünün faturasını (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebinizi içeren bir yazıyı göndermeniz gerekmektedir. 

- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız 

tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da Ceva Kargo ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir. 

** İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır. 

Gelen ürün öncelikle iade bölümümüz tarafından incelenmekte, gerekir ise ürünün yetkili teknik servisine yada tedarikçi firmalara test etmeleri için gönderilmektedir. 

İade onaylandığında, ürün bedeli iadesi, işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 – 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır. 

Cayma Hakkı İstisnası

Alıcının özel istek ve talepleri uyarınca, üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ayrıca niteliği itibarıyla iade edilemeyecek, hızla bozulma ihtimali olan mallar söz konusu olduğunda cayma hakkı yoktur.

Adresimiz

Taşkışla Caddesi Meneke Sokak No :11
Arıköy Sites Uskumruköy
Sarıyer / İSTANBUL

Telefon.: (0212) 203 11 30
Faks..... : (0212) 203 11 31

e_posta.:[email protected]

 

Kurumsal

Debis bilgisayar 1997 yılında İstanbul merkezli kurulmuş olup yol aldığı bu kısa süre içerisinde Türk turizmine ve ekonomisine büyük katkısı olmuş bir çok kuruluşa bilgi sistemleri konusunda teknik destek, danışmanlık, özel projeler ve programlama hizmetleri vererek, kurumların bütün bilgi sistem ihtiyaçlarına anahtar teslimi çözümler üreterek başarı ile destek vermiş ve hizmet kalitemizi daima bir adım öne taşıyarak da vermeye devam etmekteyiz.

 

Kampanya Bilgilendirme

Ürün Ve Hizmetlerimiz İle İlgili Bilgi Almak İçin Eposta Adresinizi Yazınız
JoomShaper